Кафедра як модератор і мотиватор професіогенези

від Moshan, 18 червня, 2022
Переглянути на сайті

На етапі формування своєї професійної ідентичності завжди відчувала важливу роль викладачів кафедри педагогічної та вікової психології тодішнього ще факультету психології СНУ імені Лесі Українки, які прищепили любов до фаху, демонструючи приклад високої інтелектуальної людяності, педагогічного такту й емпатії.

Після закінчення навчання в Університеті зрозуміла, що на моє місце студентки прийдуть ще сотні інших перспективних, креативних і цікавих особистостей. Проте місце улюблених викладачів, зокрема світлої пам’яті кандидата психологічних наук, доцента Людмили Потапчук, у моїй душі завжди зберігається за ними! Якраз вони як професіонали вірили в мене більше, ніж я іноді – у власні сили. У випадках, коли вагалася або помилялася, мені завжди фахово, щиро та сугестивно давали зрозуміти, що особистісна самоактуалізація можлива і варто лише мобілізувати власні когнітивні потенціали, гармонізувавши емоційні реакції та взаємини з мікро- і макросоціумом.

Ектова

Зараз, пройшовши досить тривалий шлях професійного самоствердження в органах внутрішніх справ, усталюється глибоке розуміння, що кожен крок і кожне рішення у професії – це наслідок того глибокого, якісного, наповненого не лише інформацією, але й любов’ю та душевним теплом навчання на факультеті психології під науковою егідою і людяною опікою викладачів кафедри педагогічної та вікової психології. Кафедра була і залишається модератором і мотиватором моєї професіогенези!

Ектова

Попри шалену завантаженість в умовах воєнного часу завжди намагаюсь якомога частіше приходити на рідний факультет, побачитися зі студентами, магістрантами, викладачами. Нещодавно в колі декана факультету психології, кандидата психологічних наук, доцента Тамари Дучимінської, завідувача кафедри педагогічної та вікової психології, доктора психологічних наук, професора Ярослава Гошовського, кандидатів психологічних наук, доцентів кафедри Дарії Гошовської, Наталії Кордунової, Михайла Коця, аспірантки Тетяни Шевцової вдалося не лише згадати ностальгійні моменти студентського минулого, але й професійно поспілкуватися про специфіку надання психологічної допомоги під час війни та вибрати ті освітні компоненти з програми підготовки магістрів, які допоможуть їм глибше і якісніше опанувати складну, вічну і завжди потрібну науку психологію.

Ектова
Магістр Юлія Ектова виступає на форумі, організованому центром «Довіра» Університету в партнерстві з БФ «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» із нагоди Всесвітнього дня волонтерів (5 грудня 2013 р.)

 

 

Юлія ЕКТОВА,

провідний спеціаліст (психолог) відділу по роботі з персоналом

територіального управління Служби судової охорони

у Волинській області

Image
Ектова