Абітурієнти обирають ВНУ імені Лесі Українки

від Petrushko, 17 червня, 2022
Переглянути на сайті

На факультеті міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки триває підготовка до вступної кампанії. Отож викладачі систематично спілкуються з молоддю.

Днями на факультет міжнародних відносин завітали потенційні студенти, з якими поспілкувалася декан Антоніна Шуляк. Три подруги – Богдана Петрик, Софія Сільвестрова та Ярослава Бессараб – живуть і навчаються в Луцьку. Продовжувати здобувати освіту дівчата вирішили в рідному місті й обрали для себе пріоритетом ВНУ імені Лесі Українки.

зустрічзустріч

Випускниці розповіли, що в Університеті навчається багато їхніх знайомих, родичів. Саме схвальні відгуки і мотивували дівчат зупинитися на цьому закладі вищої освіти. «Тут навчається моя сестра та багато знайомих зі школи. Відгуки позитивні, тому й зацікавилася цим Університетом», – розповіла Богдана Петрик.

зустріч

Додаткова перевага – навчання в рідному місті та зручне розташування корпусів. Вчорашні школярки розповідають, що батьки підтримують їхнє бажання здобувати освіту в Луцьку. Жартома дівчата намагаються відшукати якомога більше плюсів у цьому. Одну з переваг називає Ярослава Бессараб: «Вдома щодня борщі наварені, не потрібно перейматися після пар що поїсти». За кілька секунд дівчина вже серйозно роздумує про місце навчання: «Дуже вигідно вчитися в рідному Луцьку, а якщо є бажання, то тоді переїжджати, шукати себе в інших містах».

зустріч

Декан факультету міжнародних відносин Антоніна Шуляк докладно розповіла абітурієнткам про освітньо-професійні програми «Міжнародна інформація та суспільні комунікації», «Міжнародні відносини» й «Регіональна безпека» і перспективи працевлаштування після отримання диплома про здобуття вищої освіти. Особливо дівчат зацікавила освітньо-професійна програма «Регіональна безпека».

допомога

«Це нова спеціальність, яку ми відкрили цьогоріч. Набір проводимо вперше. Ця спеціальність пов’язана з нашим регіоном. Це Люблінський трикутник: Польща – Балтійські держави – Україна. Йдеться про екологічну, економічну безпеку та все, що пов’язане з цим регіоном. Ми прикордонна область і нам потрібно завжди оберігатися, тому спеціальність актуальна і затребувана», – сказала очільниця факультету.

Також Антоніна Шуляк розповіла про міжнародні обміни студентами, співпрацю з китайською стороною та подальшу перспективу вивчення китайської мови на факультеті.

зустріч

Після розмови з деканом абітурієнтки ще більше зацікавилися навчанням на факультеті, але вже конкретніше націлилися на окремі спеціальності. «Мене зацікавила спеціальність “Міжнародні відносини”. Це можливість вийти на рівень країни та за її межі, покращувати її життя. Також цікаво налагоджувати співпрацю з іншими державами. Це доволі цікаво й інформативно», – сказала Софія Сільвестрова.

зустріч

Ярослава Бессараб розповіла, що ще вагатиметься у виборі: «Спеціальності “Міжнародна інформація та суспільна комунікація” й “Регіональна безпека” в умовах війни дуже потрібні. Важливо, щоб за кордоном знали правдиву інформацію про події в Україні. Тому я ще подумаю і буду обирати між цими спеціальностями».

зустріч

Відділ інформаційної політики

Image
зустріч