Виїзний практичний семінар студентської проблемної групи

від Moshan, 15 травня, 2024
Переглянути на сайті

11 квітня 2024 р. в межах діяльності студентської проблемної групи на тему «Екскурсійна діяльність в Україні» (керівник – доцент Тетяна Лисюк) відбулося чергове розширене засідання у форматі виїзного практичного семінару до Музею історії сільського господарства Волині-Скансену. До заходу долучилися учасники проблемної групи, здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, аби наживо ознайомитися з побутом і традиціями українського села кінця XIX ст.

геофак

Окрім здобуття цінних знань у царині екскурсійно-музейного простору, учасники проблемної групи мали нагоду поспілкуватися з працівниками музею, екскурсоводами, запланувати низку спільних заходів.

геофак

Присутнім було проведено екскурсію по реставрованих будинках минулих століть. Вони змогли дізнатися більше про те, який вигляд мали оселі наших предків і якими знаряддями праці користувалися. Дерев’яний млин, акуратні білі мазанки, хлів, курник і колодязь. На луках пасуться вівці, інша живність, по дворах розгулюють гуси. Є і плетений тин із перелазом. Такі перелази в огорожах наші предки влаштовували як перешкоду для домашньої худоби. Усе це справило неповторне враження на екскурсантів. За словами жителів с. Рокині, люди звідусіль приїжджають у музей під відкритим небом за енергією, духовним і фізичним зціленням. Кажуть, що в цьому дивовижному місці стають щасливішими.

геофак

Керівник проблемної групи, доцент Тетяна Лисюк наголосила, що діяльність проблемної групи передбачає серію екскурсійних відвідувань волинських музеїв, адже Волинь – місце активного розвитку туризму та відтворення історії краю. Усе частіше створюються нові музеї на різну тематику, дедалі більших обертів набирає екскурсійна діяльність.

геофак

Єднаймося заради подальшої спільної історії!

 

Тетяна ЛИСЮК,

керівник проблемної групи,

доцент кафедри туризму

та готельного господарства

Image
геофак