Партнерство Університету та закладів загальної середньої освіти Луцька як засіб професійного зростання майбутніх учителів географії

від Moshan, 13 березня, 2024
Переглянути на сайті

В умова реформування освіти зростає актуальність співпраці між ВНУ імені Лесі Українки та закладами загальної середньої освіти в контексті практичної підготовки майбутніх педагогів до професійної діяльності.

геофакгеофак

7 березня 2024 року в межах співпраці Університету та КЗ «Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука» викладачі та студенти-освітяни географічного факультету (здобувачі IV курсу ОПП «Середня освіта. Географія. Економіка» першого (бакалаврського) рівня та І курсу ОПП «Середня освіта (Географія. Економіка)» другого (магістерського) рівня вищої освіти мали змогу взяти участь у засіданні Школи молодого педагога.

геофакгеофак

Змістовою лінією заходу було обрано тематику, присвячену Шевченківським дням. Керівниця Школи молодого педагога, заступниця директора з навчально-виховної роботи Оксана Мартинюк і команда вчителів-новаторів закладу створили затишну атмосферу науки та знань, запропонували майстер-класи й інтелектуальні ігри, до яких активно долучались усі присутні.

геофак

Студенти відзначили важливість такого формату практичної підготовки та потребу долучення їх до активного життя шкільної спільноти. Висловили вдячність за можливість відчути себе в ролі здобувачів освіти в НУШ, перейняти кращі практики освітніх інновацій, які можна успішно застосовувати під час навчання географії в школі.

геофак

Слова подяки від здобувачів організаторам: Оксані Мартинюк, заступниці директора Луцького ліцею № 21 імені Михайла Кравчука, викладачам кафедри економічної та соціальної географії ВНУ імені Лесі Українки.

геофак

Надія ТКАЧУК,

гарант ОПП «Середня освіта.

Географія. Економіка»

Image
геофак