У ВНУ імені Лесі Українки відбувся V конкурс креативних ідей «Зробимо Волинь кращою! Крок до відновлення!». Захід стартував у головному корпусі Університету з реєстрації, брейк-кави та спілкування присутніх. Офіційну частину відкрив ректор Анатолій Цьось, який виголосив вітальне слово. Після цього відбувся брифінг конкурсу та спіч результатів бізнес-ідей переможців.
Також у бібліотеці Університету відбулися гра «Mind Game» та Школа проєктного менеджменту, а ще – екскурсія на провідні підприємства міста Луцька.
До участі у п’ятому конкурсі креативних ідеї долучилися 120 учнів із 60 проєктами, які змагалися у трьох номінаціях: «Багата громада – багаті краяни», «Громада на захисті кожного і всіх», «Чистий простір – міцне здоров’я».


Організаторка конкурсу, заступниця декана з рекрутації та роботи з випускниками факультету економіки та управління Алла Фатенок-Ткачук зазначила, що за п’ять років участь у конкурсі взяли більше ніж 350 учнів із понад 100 шкіл Луцька та Волині.

Під час фінального етапу конкурсу ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось подякував усім учасникам, їхнім вчителям за небайдужість до свого краю і бажання зробити певний внесок у своє життя та життя своєї громади. «Дякую учням, вчителям за роботу, незважаючи ні на що. Це найголовніше, що ми маємо робити зараз. Також дякую колегам-організаторам за традиційний конкурс. Наша спільна праця з учнями, батьками та вчителями обов’язково приведе нас до Перемоги!», – сказав Анатолій Васильович. Опісля очільник Університету з партнерами відзначили переможців конкурсу в номінаціях.

У номінації «Багата громада – багаті краяни» дипломом І ступеня нагородили ученицю Луцького ліцею № 10 Луцької міської ради Лілію Шевчук («Екоферма “Волинські Альпиˮ»). Дипломом ІІ ступеня – ученицю Ліцею села Дубечне Наталію Кабарчук («Гончарна майстерня “Креативний доторкˮ»). Дипломом ІІІ ступеня – учня Берестечківського ліцею Вадима Михалюка («Розсадник рослин “Шафранˮ як ідея сімейного бізнесу»).
У номінації «Громада на захисті кожного і всіх» трійка переможців виглядає так: диплом І ступеня – учениця ЗЗСО «Шельвівський ліцей» Марія Красновид («Скриня в укриття»), диплом ІІ ступеня – учениця Мервинського ліцею Софія Метельська («Шкільне подвір’я – майданчик мрії, територія радості»), диплом ІІІ ступеня – учениця Ліцею № 5 імені Анатолія Кореневського Володимирської міської ради Діана Костюк («Творча майстерня як осередок для креативної молоді»).
Перемога в номінації «Чистий простір – міцне здоров’я» – в учнів Луцького ліцею № 5 Луцької міської ради Анни Бебко, Даниїла Гуменюка, Юлії Могильченко з проєктом «Багаторічні рослини – вигідна перспектива в озелененні Луцької МТГ “GREEN HORIZONˮ». Диплом другого ступеня отримали автори проєкту «“Долина мрійˮ: реставрація занедбаного сільського скверу» Марта Новосад і Максим Новосад, які навчаються у Луцькому ліцеї № 23 Луцької міської ради. Трійку призерів у номінації замкнула учениця Ліцею села Кримне Яна Яцук із проєктом «SOS!!! Врятуймо парк у селі Кримне».
Грамотами за активну життєву позицію та бажання розвитку громади згідно з Цілями сталого розвитку нагородили окремих фіналістів. Також подяки та подарунки у вигляді сертифікатів отримали навчальні заклади, які впродовж п’яти років представили найбільше проєктів.
Окрему подяку організатори й учасники конкурсу висловлюють таким колективам й очільникам: ПРАТ «СКФ Україна», міжнародна компанія Modern-Expo Group, ТзОВ «АБМ-Трейд», ПРАТ «Едельвіка», КП «Луцький зоопарк», Волинський академічний обласний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка, кінотеатр «Мультиплекс», ТОВ «Волинь-зерно-продукт», Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради, Центр туристичної інформації, ТзОВ «Екопарк “Амілаˮ», Волинська торгово-промислова палата, ТОВ «Тигрес», «Пластхім Україна», Інвестиційна група Волвест, ТОВ «Юнілайф. ПВ», департамент економічного розвитку, зовнішніх зносин та з питань туризму і курортів, ТОВ «АЛФАІНТЕРПЛАСТ», ТОВ «ЛЕКС ТРЕЙД».




Відділ інформаційної політики