Фестиваль науки на факультеті економіки та управління

від Moshan, 30 травня, 2024
Переглянути на сайті

Фестиваль науки на факультеті економіки та управління був насичений подіями, у яких брали участь викладачі та здобувачі освіти. Заходи відбувалися упродовж 13–17 травня 2024 року.

Фестиваль науки почався 13 травня семінаром «Сучасні форми наукової активності студентів», який організувала професор кафедри менеджменту Лариса Черчик. Також професор Ірина Цимбалюк презентувала проєкт «Впровадження інклюзивних підходів до реінтеграції ветеранів, учасників бойових дій та їх сімей у цивільне суспільство та економіку України». Лектор, яка є керівником проєкту, підкреслила важливість дослідження, оскільки інклюзивність – ключовий принцип сучасного суспільства, а забезпечення відновлення й інтеграції ветеранів у життя країни – стратегічна необхідність для стабільного розвитку України.

фестиваль

До Фестивалю науки долучилися викладачі кафедри фінансів, здобувачі груп Фік-12, ФБС-42 і члени проблемної групи «Проблеми та перспективи розвитку корпоративних фінансів» (керівники – професор Олена Стащук, доцент Наталія Ткачук). 14 травня Наталія Ткачук організувала науковий семінар на тему «Фінансово-інвестиційне забезпечення розвитку територіальних громад в сучасних умовах». На заході професор Микола Карлін окреслив молодим ученим перспективні напрями досліджень. Учасники проблемної групи презентували власні наукові розробки: «Інвестиційний розвиток Волинської області в умовах воєнного стану» (Віта Козак, ФіК-12), «Особливості аналізу інвестиційної привабливості українських підприємств в сучасних умовах» (Юля Чиж, ФБС-42).

14 травня також відбулося засідання круглого столу «Актуальні проблеми маркетингу та логістики: виклики сьогодення». Для обговорення важливої тематики зібралися викладачі кафедри маркетингу та члени наукових гуртків «Актуальні проблеми маркетингу» (керівники – доцент Тетяна Сак, професор Віталій Рейкін) і «Проблеми та особливості маркетингу за сферами діяльності» (керівники – доценти Алла Лялюк, Інна Милько). Із цікавими доповідями виступили здобувачі спеціальності 075 Маркетинг. Жваве обговорення викликав виступ Іванни Федорчук (Маркет-27) «Новітні інформаційні технології у маркетингових дослідженнях». Також зацікавила аудиторію представлена Анастасією Щербаковою (Маркет-47) тема «Контент як основа ефективного маркетингу в соціальних мережах». Змістовною стала доповідь Ілони Мельник (Маркет-37) «Маркетинг соціальних мереж у просуванні розважальних заходів», яка поділилася власним досвідом SMM-роботи у розважальному центрі «Країна Мрій». Ілля Степанюк (Маркет-37) ознайомив аудиторію з тенденціями у сфері холодної логістики в світі й Україні, які окреслив у доповіді «Холодна логістика: актуальні проблеми та тренди на 2024 рік». На заході були присутні здобувачі спеціальностей 075 Маркетинг і 051 Аналітична економіка.

14–15 травня в межах Фестивалю науки у ВНУ імені Лесі Українки відбулася XVІ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень». На факультеті економіки та управління було проведено секційне засідання. Члени журі – доцент кафедри фінансів Наталія Матвійчук і професор кафедри менеджменту Олеся Тоцька – заслухали доповіді студентів на цікаві й актуальні теми. 15 травня за найкращі доповіді нагородили таких студентів: Віту Козак (група Фік-12, науковий керівник – доцент Наталія Ткачук), Олександру Кошкіну (група Мен-13, науковий керівник – професор Олеся Тоцька).

14 травня аспірант кафедри економіки і торгівлі Олександр Шабала провів семінар «Особливості використання альтернативних джерел енергії в західному регіоні України». На заході були присутні доценти Алла Сур’як, Світлана Бортнік, Людмила Шостак, аспіранти Назарій Шульгач і Богдан Омельчук, докторант Богдан Самойленко, здобувачі вищої освіти. У межах семінару було обговорено потенціал розвитку й використання відновлювальних джерел енергії та пріоритетні напрями екологізації.

15 травня здобувачі факультету економіки та управління взяли участь у «Student Scientific Game». Студенти обрали назву, яка дотична до напряму діяльності факультету – «Істинні перекупи». Хоча переможного місця наша команда не отримала, але відзначилася потужними науковими знаннями, надзвичайною ерудованістю, кмітливістю й ефективною командною роботою.

16 травня кафедра обліку і оподаткування організувала VІ науково-практичну міжнародну конференцію «Сучасні тенденції розвитку обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування». Виступи учасників заходу засвідчили нові тенденції розвитку облікової науки. Цікаві та захопливі дискусії точилися навколо доповідей «Професія бухгалтера: виклики сучасності» (Анастасія Ткачук, доцент Мирослава Кулинич), «Застосування штучного інтелекту в аудиті» (Ілля Захарчук, професор Катерина Мельник), «Облікова політика в прийнятті управлінських рішень» (Іванна Дмитрук, доцент Тетяна Шматковська), «Оподаткування діяльності сільськогосподарських підприємств» (Валерія Сива, доцент Юлія Грудзевич).

фестиваль

Цього ж дня з нагоди Фестивалю науки на факультеті економіки та управління було відзначено грамотами найкращих здобувачів освіти.

За особливі успіхи у навчанні нагороджено: Анну Романюк (Мен-34); Анастасію Матвійчук (Маркет-37); Іванну Дмитрук (ОО м/с 29); Юлію Чиж (ФБС-42); Софію Барилюк (АЕ-46); Надію Жегестовську (ПТБД 25).

За активну участь й успіхи в науковій роботі нагороджено: Анастасію Вакуліну (ОО-31); Іллю Степанюка (Маркет-37); Інну Зварко (Мен-33); Христину Півнюк (Фік-22); Олену Цаль (АЕ-36); Владислава Поліщука (АЕ-46); Владислава Ткачука (ПТБД-25).

За активну участь у громадському житті факультету нагороджено: Катерину Ващук (Мен-33); Миколу Бездухого (ПТБД-45); Олега Іщенка (ОО-51М); Вікторію Франчук (Фік-22); Іванну Федорчук (Маркет-27).

Із вітальними словами та найкращими побажаннями виступили декан факультету економіки та управління Тетяна Данилюк, куратор НТАіС ФЕУ Наталія Матвійчук та завідувач кафедри обліку і оподаткування Ірина Садовська.

17 травня факультет економіки та управління взяв активну участь у ЯрФесті, який завершив тиждень Фестивалю науки в Університеті. На заході викладачі презентували наукові здобутки, пропонували учасникам фінансову гру, де, порахувавши гроші, можна було отримати гарантований подарунок. Також у межах ЯрФесту відзначили грамотами за особливі досягнення в науці та багаторічну сумлінну працю доцента кафедри економіки і торгівлі Світлану Бортнік. Дипломом І ступеня у номінації «Молодий науковець ВНУ імені Лесі Українки» нагородили завідувача кафедри менеджменту Наталію Хомюк.

У межах конкурсу «Кращий студент-науковець ВНУ» диплом І ступеня отримала Наталія Вавдіюк (Мен-43), диплом ІІ ступеня – Анна Романюк (Мен-34), диплом ІІІ ступеня – Ірина Демчук (Фік-52). Здобувачка групи Фік-52 Анастасія Звірко стала найкращою головою НТАіС в Університеті.

Пишаємось нашими талановитими колегами та здобувачами. Бажаємо не зупинятись і посилювати науковий потенціал Університету та країни!

 

Інна МИЛЬКО,

заступник декана з наукової

та грантової діяльності;

Наталія МАТВІЙЧУК,

куратор НТАіС факультету

Image
фестиваль