Дні науки на географічному факультеті

від Moshan, 14 червня, 2024
Переглянути на сайті

У травні 2024 року на географічному факультеті відбулася низка заходів у межах програми Фестивалю науки у ВНУ імені Лесі Українки.

Стартували події 13 травня із традиційного відкриття Днів науки, обговорення шляхів розвитку академічної та молодіжної науки в умовах воєнного стану. Під час круглого столу «Зміст і завдання географічної науки в умовах війни й у повоєнний час» завідувачі кафедр виголосили доповіді з актуальних наукових проблем. Під час обговорення окреслено теми, дослідження яких можуть сприяти відновленню територій після війни, збереженню екосистем, розробленню стратегій економічно розвитку окремих громад і регіонів.

геофак

Загалом у межах відзначення Днів науки–2024 на географічному факультеті було заплановано та проведено V Міжнародну науково-практичну конференцію «Індустрія туризму й сфера гостинності в Україні та світі: сучасний стан, проблеми й перспективи розвитку», п’ять круглих столів, три науково-практичні семінари, майстер-клас і практичний семінар із використання сучасного геодезичного та навігаційного обладнання.

геофак

Цікавою була зустріч із вчителями географії закладів загальної середньої освіти, під час якої Анастасія Гринасюк, сценарист-географ у проєкті Pi-stacja UA, презентувала однойменну освітню онлайн-платформу для організації дистанційного навчання учнів у НУШ.

геофакгеофак

Особливий інтерес викликала онлайн-зустріч із доктором наук Університету Яна Длугоша в Ченстохові Даніелем Бакотою на тему «Розвиток науки шляхом міжнародної співпраці».

геофакгеофак

Серед знакових подій варто відзначити участь здобувачів географічного факультету в науково-популярному заході ЯрФест. Для відвідувачів, жителів і гостей міста Луцька було проведено демонстрацію приладів для вимірювання параметрів навколишнього природного середовища, майстер-клас із організації сучасного активного туризму та відпочинку, лайфхак із використання сервісів Google в освітньому процесі з географії тощо.

геофакгеофак

Вдячність організаторам заходів і кожному, хто щоденною працею підтверджує, що саме наука – основа інтелектуального потенціалу нації та майбутнього процвітання України!

геофак

 

 

Надія ТКАЧУК,

доцент,

заступник декана географічного факультету

з науково-інноваційної діяльності

Image
геофак