Primary tabs

Міжнародна наукова конференція об’єднала молодих науковців Волині

By redactor, 26 October, 2017
Переглянути на сайті

25 жовтня у бібліотеці університету відбулося відкриття II Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених, студентів та аспірантів «Актуальні проблеми розвитку природничих та гуманітарних наук».

Організатор наукового заходу – Рада молодих вчених СНУ імені Лесі Українки у співпраці з Регіональною радою молодих учених при управлінні освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Луцьким національним технічним університетом.

Вітальним словом захід відкрила голова ради молодих учених СНУ імені Лесі Українки Наталія Коленда і представила учасникам конференції гостей, які прийшли підтримати молодь. У їх числі – голова Регіональної ради молодих учених при управлінні освіти, науки та молоді Волинської ОДА Олена Назарук, головний спеціаліста відділу дошкільної, загальної, середньої та дошкільної освіти Лариса Роговська, директор департаменту соціальної політики Луцької міської ради Тетяна Книш, проректор з наукової роботи та інновацій Лесиного університету Андрій Бояр, проректор з науково-педагогічної роботи ЛНТУ Сергій Шимчук.

Першою свою доповідь «Перспективні напрями діяльності Ради молодих вчених при управлінні освіти, науки та молоді Волинської ОДА» виголосила голова Ради молодих вчених при управлінні освіти, науки та молоді Волинської ОДА Олена Назарук. Зокрема, вона розповіла про засади функціонування підрозділу, який очолює, про напрями, над якими нині працює колектив ради, та наголосила, що структура відкрита для нових членів. Насамкінець побажала учасникам гарних дискусій та плідних результатів у роботі конференції.

«Стратегічні напрями модернізації житлового фонду як запорука енергетичної безпеки держави» – цю актуальну проблему для держави та українців висвітлила кандидат економічних наук, доцент кафедри аналітичної економіки та природокористування Наталія Матвійчук. Науковець констатувала, що нині діюча система субсидій є неефективною, натомість монетизація субсидій, як демонструє досвід європейських країн, мотивуватиме населення до впровадження енергоощадних технологій у домогосподарствах.

Також присутні заслухали такі доповіді: «Михайло Кравчук – творець математики з Волині» (доповідач – викладач Волинського коледжу культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Ольга Гнепа); «Невербальні семіотичні ресурси як невід’ємні складники спілкування» (доповідач – доцент кафедри прикладної лінгвістики Лариса Макарук); «Сирійсько-візантійський кондак і слов’яно-руський кондакарний спів у європейській палеославістиці» (доповідач – голова циклової (предметної) комісії мистецьких дисциплін Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А. Ю. Кримського Богдан Жулковський); «Регіональний розвиток в Україні: методологічні основи та практичні аспекти реалізації» (доповідач – доцент кафедри соціології та соціальної роботи Ольга Кузьмук) та ін.

Робота II Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених, студентів і аспірантів «Актуальні проблеми розвитку природничих та гуманітарних наук» продовжилася за секційними напрямами на факультетах.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

Image
Type